پیکر مطهر صنعتگران هفشجانی تشییع شد

روز گذشته پیکر سه تن از صنعتگران هفشجانی که در حادثه انفجار مخازن شهرستان اشتهارد جان خود را از دست داده بودند بر روی دستان مردم هفشجان تشییع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری هفشجان؛ روزگذشته طی مراسمی پیکر سه تن از صنعتگران هفشجانی حادثه انفجار مخازن شهرستان اشتهارد استان البرز با حضور حجت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه در استان ، نماینده محترم شهرستان های شهرکرد ، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی همچنین بخشدار ، فرماندار ، شهردار و جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد، مسئولین ادارات وبانکهای شهرستان شهرکرد و مردم شهید پرور شهر هفشجان تشییع شد.

در این مراسم حجت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه در استان ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده های داغدار این عزیزان نماز را اقامه کردند و پس از آن از میدان امام خمینی (ره) تا گلزار شهدای شهر تشییع شد و در قطعه صنعت گران هفشجانی خاکسپاری شدند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم حاج احمد راستینه نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد ، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ضمن همدردی و تسلیت به خانواده های این عزیزان اظهار کرد: جهادگران صنعتگر هفشجانی در راه پیشرفت و آبادانی سرزمین عزیزمان ایران جانشان را کف دستشان گرفته اند و ایستاده اند تا چرخ صنعت کشور بچرخد.

کد خبر: 2378 چهارشنبه 19 ژانویه 2022