آئین تکریم و معارفه شهردار هفشجان برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی شهرداری هفشجان  مراسم تودیع و معارفه شهردار منتخب و سابق هفشجان صبح  روز پنچشنبه ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ با حضورجناب آقای دکتر احمد راستیه نماینده شهرستانهای شهرکرد –بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ، آقای دکتر حیدری معاون عمرانی استانداروامام جمعه محترم شهر هفشجان اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستان، اصحاب رسانه و گروه های مختلف مردم در سالن اجتماعات  شهرداری  برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، رئیس شورای اسلامی  شهر هفشجان ضمن خیر مقدم خدمت مهمانان  و تبریک عید سعید فطر از درگاه خداوند متعال موفقیت روز افزون برای حضار در جلسه را خواستار بود  ، وی بیان کرد شهردارمنتخب جناب  مهندس رشیدی  از جوانان متعهد و پرتلاش هستند که  به مدت  ۷سال  فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام هفشجان را برعهده داشته  که این  امتیاز بزرگی برای هفشجان می باشد./.

سپس مهندس کنعانی شهردار سابق هفشجان  ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی و کارمندان خدوم شهرداری ، بخشی از عملکرد خود در۱۴ ماهی که سمت شهرداری را برعهده داشتند را برای حاضرین در جلسه  تشریح نمود .

در ادامه  شهردار منتخب  هفشجان طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و تشکر از زحمات مهندس سید نقی کنعانی اظهار کرد: کار خود را با سه اصل قانون، اخلاق و منفعت عمومی آغاز خواهم کرد و در پیشگاه خداوند متعال و حضور شما عزیزان سوگند یاد می کنم که با تمام توان و اخلاص برای پیشرفت و سربلندی شهر و دیارم تلاش خواهم نمود. وی در پایان خاطر نشان کرد: دیدگاه من در شهرداری فرا جناحی خواهد بود و با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات سازنده شهروندان استقبال خواهیم کرد.

در پایان این جلسه حکم شهردار منتخب  توسط نماینده مجلس سید احمد راستیه به ایشان ابلاغ شد وپس ازآن از زحمات شهردار سابق مهندس کنعانی  و سرپرست  های شهرداری آقای فروزنده و خانم احمدی  با ادای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

کد خبر: 2565 یکشنبه 8 می 2022