ویژه برنامه های شهرداری و ادارات شهر هفشجان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی شهرداری هفشجان : مهندس حامد فروزنده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر روز یکشنبه مورخه 97/11/7نشستی با مدیران مدارس و ادارات شهر هفشجان در راستای ویژه برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار نمودند.
مهندس حامد فروزنده ضمن ابراز خشنودی و تشکر از حضور فعال مدیران در همه عرصه ها در شهر با بیان ارزش‌های انقلاب اسلامی و اهمیت گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: عزت، اقتدار و استقلال ایران اسلامی دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی بوده و همه باید با تمام توان و قدرت مدافع و پاسدار آن باشیم.
فروزنده افزود: برای تثبیت اهداف و آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باید بیش از پیش از هر فرصتی برای معرفی و شناساندن انقلاب و ارکان آن به جهانیان استفاده شود.
شهردار هفشجان از کلیه مدیران و مسئولین شهر خواستار برگزاری برنامه های ویژه و مربوط به ایام دهه فجر با توجه به در نظر گرفتن ایام فاطمیه اشاره کرد و گفت: برنامه ها باید به صورتی برگزار گردد که حرمت و عزت ایام فاطمیه در آن حفظ شود و نیز تاکید نمود که در این راستا شهرداری با تمام توان در برگزاری این برنامه ها همکاری و همفکری لازم را با شما خواهد داشت.
در این نشست کلیه مدیران و مسئولین به ارائه برنامه های پیشنهادی خود برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های ایام دهه فجر پرداختند.

در همین زمینه :

ارسال دیدگاه